Başlangıç > Sinema > Twilight: Eclipse (Tutulma) Henüz Tamamlanmamış!

Twilight: Eclipse (Tutulma) Henüz Tamamlanmamış!


Lainey’in haberine göre The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma) Haziranda sinemalarda açılışını yapacak ama film henüz hazır değil. Birden fazla kaynak Eclipse’deki kilit sahnelerin yeniden çekilmesi gerektiğini doğruluyor.

Bella ve Edward’ın çayırsahnesi ve yeni kavga sahneleri gibi. Tarihi onaylamak için Robert Pattinson programının uygun olmasını bekliyorlardı.

Başlangıçta 7 güne ihtiyaçları varmış fakat Robert’ın diğer projeleri yüzünden 3 güne düşürülmüş ve ekibin günde 18 saat çalışması bekleniyor. Yeniden çekimleri kim yönetecek peki? David Slade filmin yönetmeniydi ama David’in Summit ile arası şuan için çokta iyi değil, yaratıcı farklılıklar. Summit yeniden çekimler için birini işe almayı planlayabilir. David, filmi tamamlamak için Vancouver’a geri de dönebilir. Henüz son karar verilmedi.

Bu yönetmen tam olrak belirlenmeden önce çıkan haber ve de bu en son gelen haber.

Çekimler 3,5 gün sürecek. Bu aniden ortaya çıkan birşey değil. Aylardır planlanan birşey. Çekimleri yeniden David Slade yönetecek. Çekilecek sahnelerin hiçbiri ne çayır sahnesi ne de dönüş sahnesi. Stüdyo David’in işinden %100 memnun. Bu sadece ufak bir ekleme filme daha iyi görünmesi için.

David Slade şuanda filmin score müzikleri için londrada bulunuyor. Kendi başına Vancıuver’a geçip yeniden çekim değil. Pick up çekim yapıcak. Yani bir sahnede kötü aydınlatma, eksik çekim gibi düzenlemeler yapılacak. Rob Kris içine dahil olmayacak. Sadece görüntü çekimi.

Kaynak: Sinetif

Reklamlar
Kategoriler:Sinema Etiketler:, , ,
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: